swim bike run

Račice 14-15.6.2014

22.06.2014 15:14

O víkendu 14 - 15. 6. 2014 se v Račicích odehrály ICT Triatlon na distancích sprint triatlonu a ČEZ Račice Triatlon na distancích olympijského triatlonu.

Sobotního závodu se zúčastnili pouze dva členové klubu, Jan Rejda a Daniel Pallavicini. Oba dva zvládli plaveckou a cyklistickou část s minimálním rozestupem a to 4  vteřin. V běžecké části došlo k lámání chleba. Honza ukázal svou kvalitní běžeckou formu a obsadil 18 místo s časem 1:10:09. Daniel obsadil 37 místo s časem 1:13:16.

Nedělního závodu se zúčastnili: Jan Volár, Jan Wainer a Lukáš Salaj. S tratí se nejlépe popral Jan Volár, který skončil na skvělém 6 místě s časem 1:59:21. Plaveckou a cyklistickou část zvládl na výbornou. V běžecké části si neudržel své 3 místo a ve svém posledním běžeckém okruhu se propadl o 2 místa. Na paty mu šlapal Jan Wainer, který skončil na 8 místě s časem 2:00:54. Lukáš Salaj se umístil na 35 místě s časem 2:17:49