swim bike run

Moraviaman 2014

25.06.2014 21:25

V sobotu 21.6.2014 si to ti největší borci rozdali na nejdelším triatlonovém závodě v ČR. Na start MORAVIAMANa se postavilo 202 borců, kteří bojovali o titul IRONMAN. Závod dokončilo neuvěřitelných 197 závodníků a závodnic, kteří si mohou říkat IRONMAN.

Počasí v den závodu bylo "závodní". Z počátku bylo pod mrakem, až když většina závodníků byla na běžecké trati se na chvíli vyjasnilo.

V úvodní plavecké části byl povolen neopren a o nejlepší čas se postaral Jan Hradecký s časem 0:51:24,5 a 12 vteřin za ním dorazil do depa Tomáš Kořínek. Tomáš se díky rychlejšímu depu vydal na cyklistiku část o pár vteřin dříve než Honza. Petr Vabroušek doplaval jako šestý se 4 minutovou ztrátou.

Cyklistika a běh byli opět v roli nejlepšího českého IRONMANa který si doběhl s časem  8:33:08  pro první místo (rekord trati nepřekonal pouze o 4 minuty). Traťový rekord padl u žen. S časem 9:38:51 protla cílovou pásku Petra Krejčová.